Infolinia pod nr tel. 507 504 604
0 Artykułów

Nie masz produktów w koszyku.

 507 504 604
Infolinia czynna od 8:00 do 24:00

  • Sprawdzone recenzje opineo.pl
  • Sprzedawca zweryfikowany przez PAYPRO
  • Bezpieczna płatność przez SSL

Showroom

W Queen Diamond Polska Sp. z o.o. możesz tanio i łatwo kupić certyfikowaną prawdziwą biżuterię i wyłącznie naturalne diamenty. Oferujemy szeroką gamę pierścionków z brylantami, kolczyków, wisiorków, a także projekty indywidualne według Państwa życzeń. Jesteśmy w stanie zaprojektować każdą możliwą biżuterię za pomocą CAD 3D i wykonać ją ręcznie.


Przy doborze materiałów pracujemy według najwyższych kryteriów jakościowych, używamy wyłącznie niezależnie certyfikowanych diamentów i przetwarzamy je z najwyższą starannością w naszej fabryce. Dzięki naszym złotnikom możemy się pochwalić wieloletnią tradycją, która pozwala nam produkować najlepszą możliwą biżuterię w Twoim budżecie, korzystając z bogatego doświadczenia.

Często możemy zaoferować znacznie lepszy poziom biżuterii niż lokalny jubiler. Robimy to, rezygnując z drogiej sieci oddziałów w kosztownych lokalizacjach w centrach miast i zapewniając bezpośredni dostęp do międzynarodowych rynków diamentów w Izraelu, Antwerpii i Nowym Jorku - bez żadnych pośredników.

Jako jedyny jubiler online oferujemy nie tylko bezpieczne opcje płatności i odbiór biżuterii w naszym salonie, ale także własną usługę kurierską VIP, która dostarcza biżuterię prosto do Twojego domu i prezentuje ją - bez żadnej zaliczki. Dowiedz się więcej tutaj.

Jak dotąd tysiące naszych klientów przyznało nam niezmiennie pozytywne oceny.

Jesteśmy zwycięzcą testu 2020 na www.diamantring-vergleich.de


Jeśli masz dodatkowe pytania, z przyjemnością doradzę Ci osobiście pod numerem +48 507 504 604

Z poważaniem, Witold Adamiec

Kierownictwo i zespół Queen Diamond VIP Service